WORK AND TRAVEL & HOTEL STAFF - GRECIA SI CIPRU

EUROLIFE CONSULTING

Job expirat

RESPONSABILITATI

www.eurolife-team.ro www.eurolife-consulting.ro

JOBURI - WORK & TRAVEL/ HOTEL STAFF
4 *– 5* HOTEL CHAINS - GREECE & CYPRUS

TE-AI GANDIT VREODATA CA ITI POTI LUCRA TOATA VARA INTR-UN HOTEL DE LUX ?
EUROLIFE CONSULTING ITI OFERA ACEASTA OPORTUNITATE !

Perioada plecare: oricand intre lunile Aprilie – Iulie
Perioada intoarcere : oricand intre lunile Septembrie- Noiembrie
Posibilitate de a primi contract de 6-12 luni!
Perioada minima de contract 3 luni!

POZITII DISPONIBILE:
RECEPTION DEPARTMENT ( reception, assistant reception, client service) : 20 open positions
ENTERTAINMENT DEPARTMENT ( animator, kids animator, hostess): 100 open positions
FOOD & BEVERAGE DEPARTMENT ( waiter, bartender) : 400 open positions
KITCHEN DEPARTMENT ( chef, cook assistant,kitchen help, dishwasher) : 200 open positions
HOUSEKEEPING DEPARTMENT ( chambermaids, cleaners): 100 open positions
SPA DEPARTMENT ( masseur, cosmetician, beautician,hairdresser): 20 open positions
MAINTENANCE DEPARTMENT ( general duties, gardner): 30 open positions

CINE POATE APLICA?
• Vârsta minim 18 ani- maxim 40 ;
• Vorbitor de limba engleză (cunoașterea altor limbi străine constituie un avantaj: germană, rusă, franceză, italiană sau greacă);
• Cazier judiciar curat;
• Clinic sănătos/apt de munca;
• Flexibiliate

PROGRAM TEAM WORK & TRAVEL ! Studenti/ tineri cu varsta intre 18 - 28 ani , cu sau fara experienta

Salarizare: 450- 500 euro/luna
Cazare asigurata gratuit in apropierea hotelului
Mesele asigurate gratuit
Asigurare medicala
Bonusuri pentru rezultate deosebite intre 100- 300 euro
Tipsuri
Certificat de practica recunoscut international
Costuri program:
Taxă înscriere: 90 RON- se plateste in 48 de ore dupa sustinerea interviului ;
Taxă procesare dosar: 200 RON- se plateste la 15 zile dupa acceptarea in program, la depunerea actelor;
Taxă plasarement 150 EURO + TVA - se plateste dupa primirea/semnarea contactului de training in decurs de 48 de ore

CERINTE

PROGRAM HOSPITALITY ! Persoane cu experienta de minim 2 ani in domeniul HORECA , cu varsta intre 25- 40 ani

Salarizare: 550- 900 euro ( in functie de experienta)
Tipsuri
Recomandare oferita de catre angajator
Costuri program

Taxă înscriere si procesare dosar : 180 RON- se plateste in momentul depunerii dosarului
Taxă plasament : 950 RON- se plateste dupa primirea/semnarea contactului de munca in decurs de 48 de ore

DESTINATII POSIBILE:

GRECIA : Creta,Corfu, Rhodos, Kos, Mikonos, Peloponessos, Santorini, Evia etc.

CIPRU : Ayia Napa, Protaras, Larnaca, Limassol, Paphos etc.

HOTELURI :
1. INSULA CRETA
VASIA HOTELS & SPA- http://www.vasiabeach.gr/
CRETA MARIS CONVENTION & GULF LUXURY RESORT http://www.vasiabeach.gr/
2. INSULA CORFU
AQUIS HOTELS- http://www.aquisresorts.com/hotels
3. INSULA KOS
CLUB MAGIC LIFE- http://www.magiclife.com/en/club-details/clubs//club_magic_life_kos-1.html
4. INSULA RHODOS
COSTA LINDIA BEACH RESORT - http://www.costalindia.gr/en/
LINDOS MARE BOUTIQUE HOTEL - http://www.lindosmare.gr/
5. CHALKIDIKI
PORTO CARAS GRAND RESORT - http://www.portocarras.com/default.asp?pid=1&la=4

BENEFICII OFERITE

CUM POTI APLICA?

Aplica Cv la acest anunt sau TRIMITE PE ADRESA office@eurolife-team.ro un mail cu subiectul INSCRIERE WORK AND TRAVEL care sa contina un CV actualizat si POZITIILE pentru care vrei sa aplici .
EUROLIFE te va contacta in maxim 24 ore.

Pentru mai multe informatii ne puteti contacta si dvs la numerele de telefon 021 3108369; 0722 925 341; 0747 911 614.

ECHIPA EUROLIFE

AGENTIE DE SELECTIE SI PLASARE FORTA DE MUNCA ACREDITATA DE ITM

Cei care aplica pentru aceste posturi vor primi raspuns in cel mai scurt timp iar candidatii compatibili vor fi programati la interviu in Bucuresti.

Ne puteti contacta si dumneavoastra la:

Tel:0213108369 / 0213108370
0722925341 ;0747911614
Tel/ Fax: 0213108370
sau email : contact@eurolife-consulting.ro