VANZATOARE VORBITOARE LB GREACA - CONTRACTE CIPRU - FARA TAXE

SC AS ALMIROM SRL

24-10-2010 | EXPIRA LA 30-10-2010

Job expirat

RESPONSABILITATI

Almirom recruteaza pentru contracte in Cipru fara taxe,fara comision nici inainte nici dupa angajare – Vanzatoare pentru brutarie - vorbitoare limba greaca. Se cer : experienta minim 3 ani limba,limba greaca si engleza conversational,bune cunostinte pc, 25-35 ani.Pentru aplicatii trimiteti CV foarte detaliat in lb.engleza, diplome de studii,C.I.


CERINTE

Almirom recruteaza pentru contracte in Cipru fara taxe,fara comision nici inainte nici dupa angajare – Vanzatoare pentru brutarie - vorbitoare limba greaca. Se cer : experienta minim 3 ani limba,limba greaca si engleza conversational,bune cunostinte pc, 25-35 ani.Pentru aplicatii trimiteti CV foarte detaliat in lb.engleza, diplome de studii,C.I.


BENEFICII OFERITE

Almirom recruteaza pentru contracte in Cipru fara taxe,fara comision nici inainte nici dupa angajare – Vanzatoare pentru brutarie - vorbitoare limba greaca. Se cer : experienta minim 3 ani limba,limba greaca si engleza conversational,bune cunostinte pc, 25-35 ani.Pentru aplicatii trimiteti CV foarte detaliat in lb.engleza, diplome de studii,C.I.


DESCRIEREA FIRMEI

AVIZATA DE MIN.MUNCII cu nr 14/2003, PENTRU SELECTIA SI PLASAREA FORTEI DE MUNCA IN STRAINATATE