Urgent! Ospatarite si Barmanite -Cipru

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

In data de 29 martie-5 aprilie 2010, vor avea loc interviurile pentru ocuparea urmatoarelor posturi
- Ospatarite 10 locuri - fete
- Barmani si barmanite 10 locuri - fete si baieti
- Bucatari + ajutor bucatar 6 locuri - baieti

Plecarea la post rapida

CERINTE

Cerinte :
- Experienta in domeniu
- Cunostinte de limba engleza la nivel mediu-conversational

BENEFICII OFERITE

Beneficii:
- Salariu 650 - 800 euro/NET/Luna + tips-uri. Se stabileste la interviu, in funtie de experienta,
- Cazare + mese + bauturi(nealcoolice) - Gratuite
- Asigurari sociale si medicale - platite de angajator
- Contracte de munca incheiate pana la sfarsitul lunii Decembrie 2010, cu posibilitatea prelungirii.
Acte necesare pentru participare:
- CV in limba engleza(detaliat)
- Fotografie corp intreg(tinuta decenta/business)
- Diplome/recomandari - daca aveti
Restul documentelor(Buletin sau Pasaport, Certificat de nastere/casatorie,Permis auto, Certificat de sanatate,Cazier judiciar) vor fi depuse doar de candidatii admisi, la semnarea Contractului de munca.
Taxa consultanta :400 euro(la semnarea contractului de munca)