URGENT,CONTRACTE PENTRU PERSONAL NECALIFICAT-Grecia si Cipru

ACS EUROPE SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Locatia:Cipru-Paralimni,Protaras,Ayia Napa,Paphos
Grecia-atat pe continent cat si in insule
Contracte de munca pentru cameriste, personal curatenie in restaurante si bucatarii.

Important!!! PERIOADA DE ANGAJARI IN TURISM IN GRECIA , SE INCHEIE IN SCURT TIMP

Descrierea jobului:
Curatenia camerelor,holurilor,schimbarea lenjeriilor
Curatenia restaurantului si a bucatariei
Beneficii:
-contracte incheiate pe 6 si 12 luni
-salariul intre 600-700 euro net/luna
-cazare + mese + asigurari sociale platite de angajator
-program:6 zile/saptamana, 9-10 ore/zi

Acte necesare inscriere:
-CV in limba engleza - http://www.acs-europe.ro/cv_european_engl.doc
-fotografie full body

Persoanele selectate vor fi contactate telefonic

Tel.0268420942, 0768100160,0727776030,0740216246
www.acs-europe.ro

CERINTE

-personal feminin cu varsta intre 20-40 ani
-cunostinte de limba engleza la nivel mediu
-experienta in domeniu
-seriozitate

Agentie de selectie si plasare forta de munca in strainatate