URGENT, contracte pentru ospatarite -Grecia si Cipru

ACS EUROPE SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Locatia:Cipru-Paralimni,Protaras,Ayia Napa,Paphos
Grecia-atat pe continent cat si in insule
Descrierea jobului:
-primirea clientilor
-cunoasterea meniurilor servite
-preluarea comenzilor si servirea amabila a clientilor
-aranjarea si debarasarea meselor
Beneficii:
-contracte de munca incheiate pe 6 si 12 luni
-salariul intre 650-700 euro net/luna
-tipsuri(bacsis)-minim 200 euro/luna
-cazare + mese + asigurari sociale platite de angajator
-program:6 zile/saptamana, 9-10 ore/zi

Important!!! PERIOADA DE ANGAJARI IN TURISM IN GRECIA , SE INCHEIE IN SCURT TIMP

Acte necesare inscriere:
-CV in limba engleza - http://www.acs-europe.ro/cv_european_engl.doc
-fotografie full body
-diplome/recomandari, daca aveti

Persoanele selectate vor fi contactate telefonic

Tel.0268420942, 0768100160,0727776030,0740216246
Email:job@acs-europe.ro
www.acs-europe.ro

CERINTE

-personal feminin cu varsta intre 20-35 ani
-experienta nu este o conditie dar constitue un avantaj
-cunostinte de limba engleza la nivel conversational

Agentie de selectie si plasare forta de munca in strainatate