Tehnician cu experienta in strungarie si sudura (electrica si CO2-CIPRU

SC AS ALMIROM SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Almirom recruteaza fara taxe sau comision nici inainte nici dupa angajare Tehnician cu experienta in strungarie si sudura (electrica si CO2) pentru job in Cipru.Se cer calificare si experienta in strungarie si sudura (electrica si Co2) pentru constructii metalice de mari dimensiuni si echipamente din inox pentru bucatarii,limba engleza conversational. Se ofera contract 1 an,salariu net lunar 800 Euro pentru primele 3 luni de munca si 1000 Euro pentru urmatoarele luni de munca,al 13 lea salariu platit,concediu de odihna si asigurari platite de angajator.Pentru aplicatii trimiteti CV foarte detaliat in lb.engleza,diplome de studii,C.I.,eventuale recomandari si o fotografie recenta ortostatica (in picioare) la adresa de e-mail : almirom@buzau.ro. Relatii : Tel/Fax 0238716173,mob 0721584097, 0768796726.

CERINTE

AVIZATA DE MIN.MUNCII cu nr 14/2003, PENTRU SELECTIA SI PLASAREA FORTEI DE MUNCA IN STRAINATATE