SPECIALISTE SPA - CONTRACTE CIPRU

SC AS ALMIROM SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

URGENT!!! Almirom recruteaza SPECIALISTE SPA pentru contracte de munca sezonale sau anuale la centre de infrumusetare din Cipru.Se cer: experienta in masaj terapeutic,masaj de intretinere/relaxare, anticelulitic, reflexoterapeutic, in diferite tratamente faciale si corporale, manichiura / pedichiura,coafura ; limba engleza obligatoriu,limba greaca constituie avantaj,varste 20-35 ani,persoane prezentabile,communicative.
Pentru aplicatii trimiteti CV foarte detaliat in lb.engleza,C.I.,diplome de studii,eventuale recomandari de la locurile de munca anterioare si o fotografie recenta ortostatica (in picioare) la adresa de e-mail : almirom@buzau.ro. Relatii : Tel/Fax 0238716173,mob 0721584097, 0768796726.

CERINTE

BENEFICII OFERITE

AVIZATA DE MIN.MUNCII cu nr 14/2003, PENTRU SELECTIA SI PLASAREA FORTEI DE MUNCA IN STRAINATATE