SPALATORI CAMIOANE - CONTRACTE CIPRU

SC AS ALMIROM SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Spalatori Camioane si Masini Grele– pentru contracte de munca in Cipru.
Se ofera contract 1 an,program de lucru 6 zile pe saptamana /50 ore saptamanal,salarizare 800 euro net lunar,cazare gratuita,concediu de odihna si asigurari platite.Taxa de mediere este de 400 Euro.Pentru aplicatii trimiteti CV foarte detaliat in lb. engleza,diplome de studii,C.I.,eventuale recomandari si o fotografie recenta ortostatica (in picioare) la almirom@buzau.ro. Relatii: Tel/Fax: 0238716173 : Vodafone:0721584097,Cosmote: 0768796726.

CERINTE

BENEFICII OFERITE

AVIZATA DE MIN.MUNCII cu nr 14/2003, PENTRU SELECTIA SI PLASAREA FORTEI DE MUNCA IN STRAINATATE