RESTAURANT cu specific INDIAN din CIPRU selecteaza BUCATARI

Banca de joburi

Job expirat

RESPONSABILITATI

Restaurant de lux din Protaras - CIPRU, selecteaza BUCATARI cu experienta.

Acestia trebuie sa gateasca diverse feluri de mancare specifice bucatariei indiene/internationale, trebuie sa cunoasca intregul meniu si sa coordoneze toate activitatile in bucatarie.

CERINTE

- experienta pe o pozitie similara;
- se cere engleza la nivel conversational, orice alta limba straina cunoscuta constituie avantaj;
- persoana trebuie sa aiba personalitate placuta;
- sa fie muncitoare, serioasa, dinamica si energica.

BENEFICII OFERITE

Se ofera:
- contract legal cu posibilitatea de a fi prelungit;
Se ofera:
1) Pachet salarial excelent:
- intre 800 - 950 EURO/luna in functie de experienta angajatului;
2) cazare GRATUITA;
3) masa GRATUITA;
4) asigurari sociale platite de catre angajator.

Costul programului:
- 300 RON - Taxa de inscriere si procesare dosar.
- 360 EURO - Comision de mediere (se achita la semnarea contractului de munca).
- Biletul de avion.

Banca de joburi este o companie de recrutare si plasare forta de munca in strainatate, acreditata de Ministerul Muncii, cu sediul in Brasov - ROMANIA, care ofera candidatilor sai cele mai atragatoare locuri de munca.