Programator .NET / Javascript pentru aplicatie Saas (job full-time munca de acasa)

Inspired Publishing

Job expirat

RESPONSABILITATI

Companie localizata in strainatate (GMT+2)

CAUTAM:

Programatori talentati si ambitiosi in Javascript / .NET si cunostinte de baza in SQL pentru a se alatura echipei noastre

DE CE ACEST PROIECT VA FI UNUL DINTRE CELE INTERESANTE LA CARE AI PARTICIPAT

The vei alatura echipei intr-un statiu de dezvoltare incipient al unei aplicatii folosite deja de peste 30.000 de utilizatori (conturi platite + gratuite) beneficiind de oportunitatea de a duce aplicatia la un alt nivel si totodata beneficiind the rezultate!

CUNOSTINTE DE PROGRAMARE CE TREBUIE SA LE DETII (prezentarea portofoliului/ exemplelor cu proiecte similare este vitala!):

- Experienta prealabila solida in .NET / Javascript si experienta in modele BACKBONE, MS SQL databases
- Abilitatea de a prelua controlul asupra partii din aplicatie ce-ti va fi alocata si coordonare excelenta cu ceilalti programatori d
- respect impecabil pentru termene limita
- Disponibil 5 zile pe saptamana (ocazional in weekend in caz de urgente)

CE ITI POATE OFERI UN EXTRA AVANTAJ
- Experienta anterioara in aplicatii survey-based online sau alte tipuri de SaaS -uri (Software as a Service)

CE OFERIM

- pozitie full time muncind de acasa
- salarizare extrem de competitiva
- schema de bonus atractiva bazata pe atingerea unor obiective intermediare
- suport complet din partea echipei de design si marketing

Trimite pe email exemple ale altor proiecte similare pentru selectie: management@inspiredpublishing.eu

Success!

CERINTE

- experienta in .NET, Java, MS SQL 1-3 ani;
- cunostinte avansate de programare

DESCRIEREA FIRMEI

domeniul IT