Programator - betting games

Demstra Gold Champion

Job expirat

RESPONSABILITATI

Candidatul trebuie sa dezvolte si sa intretina aplicatii de betting pe serverele companiei.

CERINTE

Candidatul ideal trebuie sa fie pasionat de munca sa, sa fie inovativ, serios, dornic mereu sa invete lucruri noi si un bun lucrator in echipa (team player).
Obligatoriu sa detina cunostinte solide de:
- Flash Actionscript 3 / OOP
- PHP / MySql
- Windows Server IIS 8
- HTML/CSS
- Constituie un avantaj cunoasterea unuia dintre limbajele C# sau VB.NET

BENEFICII OFERITE

Jobul se adreseaza exclusiv candidatilor care doresc sa se stabileasca pentru o perioada nedeterminata de timp in Limassol - Cipru.
Salariu net este de 1500 Euro / luna.
Se asigura transport avion.
Cazarea este asigurata de catre companie (angajatul va trebui sa-si plateasca chirie + utilitati)

Demstra Gold Champion este o companie cu sediul in Limassol - Cipru, aflandu-se intr-o continua expansiune si care se ocupa cu creeare, dezvoltarea si intretinerea jocurilor de noroc.