Plecari imediate - Contracte Hoteluri Cipru !

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Prin programul Work Experience Cipru - Hoteluri avem placerea sa va oferim oportunitatea de a castiga bani si experienta lucrand in cadrul unor hoteluri de 4 si 5 stele din superbul litoral cipriot! Cele mai multe oferte sint in sezonul estival insa putem asigura plasamente pe tot intervalul anului. Sezonul incepe in perioada Martie-Aprilie si se incheie undeva spre inceput lunii Octombrie.

Mai multe detalii pe http://www.workexperience.ro/
Inscrieri online GRATUITE: http://manage.workexperience.ro
Tel: 0262-221222

CERINTE

Varsta
Aplicantii trebuie sa aiba intre 18 si 45 de ani.
Limbi straine
Pozitiile oferite in cadrul hotelurilor presupun cunostinte de limba engleza la nivel mediu-avansat, in functie de specificul fiecarei pozitii. Cunoasterea altor limbi straine (germana, franceza, etc) este un avantaj.

Pentru pozitiile in cadrul constructiilor, agriculturii, este suficient nivelul incepator-mediu al limbi engleze.

BENEFICII OFERITE

Salariul oferit depinde de profilul fiecare aplicant. In functie de studiile, experientele si nivelul de limba engleza dosarul d-voastra va fi analizat impreuna cu partenerii nostri. Salariul si toate clauzele contractuale vor fi cunoscute si semanate inca de la plecare din Romania.Salariul este cuprins intre 600 si 1500 de Euro net pe luna in functie de profilul fiecarui aplicant, in conditiile in care aveti asigurate gratuit cazarea, masa si bauturile racoritoare pe tot parcursul zilei! Contractul d-voastra va incepe cu o perioada de training si acomodare de o luna de zile. In aceasta prima luna, salariul de proba va fi mai mic cu 35% decat cel normal, dupa care veti intra pe salarizarea normala pe toata durata contractului.

600 - 700 Euro net lunar cameriste
600 - 800 Euro net lunar ajutori bucatar
600 - 900 Euro net lunar tehnicieni (electricieni, instalatori, etc.)
600 - 700 Euro net lunar ingrijire spatii verzi
600 - 800 Euro net lunar osptari
600 - 800 Euro net lunar barmani
650 - 900 Euro net lunar receptioneri
700 - 1500 Euro net lunar bucatari
In fiecare luna, aplicantii pot beneficia de bonusuri salariale cuprinse intre 100 si 150 de euro.