Personal SPA Cipru

Infomunca

Job expirat

RESPONSABILITATI

Sc Infomunca SRl recruteaza personal SPA pentru un Grup Hotelier din Paphos-Cipru

sezonier sau full time.

Posturile disponibile sunt:

-4 Spa Receptionist - 550 Euro NET
-5 Spa Therapist - Masseur - 600 euro NET + 50 euro lunar la indeplinirea contractului
-4 Beauticians - 600 euro NET + 50 euro lunar la indeplinirea contractului
-1 Hair Dresser -550 euro NET + 50 euro lunar la indeplinirea contractului

Pentru toate joburile tips-urile sunt extra,cazarea,masa si asigurarile fiind platite de catre angajator.

CERINTE

Minim de experienta in domeniu
Diploma de specialitate
CV de preferabil in limba engleza
O fotografie full body si o fotografie profil.

Limba engleza obligatorie
Limba rusa sau orice alta limba straina constituie un avantaj.

BENEFICII OFERITE

Cazarea si masa sunt asigurate de angajator+ bonus 50 de euro lunar la indeplinirea contractului de munca.

Oferim locuri de munca in strainatate in diferite tari din Europa, in urmatoarele domenii: turism, agricultura, comert, constructii, IT, medicina si sanatate, asistenta sociala, etc. Suntem acreditati ITM si functionam in conformitate cu normele europene de recrutare si plasare a fortei de munca in strainatate.