Personal SPA

Infomunca

Job expirat

RESPONSABILITATI

SC Infomnca SRL recruteaza doamne si domnisoare pentru personal SPA in resorturi, pentru posturile de cosmeticiana, maseuza si hair-stylist. Contractul este valabil pana la sfarsitul lunii Noiembrie.
Salariul este cuprins intre 700-800 euro+100 euro bonus la sfarsitul contractului.
Programul este de 8 ore/zi 6 zile/saptamana.
Cazarea si masa sunt asigurate de angajator.

CERINTE

Se cer cunostiinte foarte bune de limba engleza.
Sunt admise doar aplicantele cu certificate si experienta in domeniu!!!
Candidatul ideal trebuie sa aiba o atitudine pozitiva si sa raspunda respectuos si amabil cerintelor clientilor.
De asemenea trebuie respectate normele de curatenie si igiena impuse de angajator.

Oferim locuri de munca in strainatate in diferite tari din Europa, in urmatoarele domenii: turism, agricultura, comert, constructii, IT, medicina si sanatate, asistenta sociala, etc. Suntem acreditati ITM si functionam in conformitate cu normele europene de recrutare si plasare a fortei de munca in strainatate.