Personal hotelier, restaurante, cafenele

G&G International Recruitment, Bucuresti

Job expirat

RESPONSABILITATI

Selectionam toate categoriile profesionale pentru lucrul in retele hoteliere, restaurante, pub-uri, cafenele! Candidati si candidate cu calificare si/sau experienta in meseriile de bucatar, ospatar, cofetar, patiser, barman, camerist/a, receptioner, peronal curatenie bucatarie, restaurant. Contractele de munca sunt pe perioada de un an. Plecari saptamanale!

CERINTE

Persoane dinamice, calificate in domeniul pentru care fac aplicatia, exceptand personalul pentru curatenie.

BENEFICII OFERITE

Cazarea, masa si asigurarile medicale - platite

G&G International Recruitment Ltd, acreditata de Ministerul Muncii si Solidaritatii Sociale in 2001, pentru a desfasura activitatea de recrutare si plasare a fortei de munca romaneasca in strainatate, este una dintre cele mai cunoscute societati de recrutare din Romania, fiind infiintata pentru a aduce pe piata romaneasca un plus de certitudine, de siguranta, de profesionalism si de seriozitate.