PERSONAL HOTELIER-CIPRU

SC AS ALMIROM SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Almirom recruteaza PERSONAL HOTELIER pentru joburi in Cipru – sezonul 2011 :
Sefi bucatari, Bucatari,Cofetari,Receptioneri,Barmani- preparatori,Ospatari, Cameriste,Magazioneri.Se cer: buna experienta in domeniu,cunoaterea limbilor engleza si rusa,varste 18-40 ani.Se ofera cazare si hrana pe durata contractelor,salarizare intre 500-1000 Euro plus tips.Pentru inscriere trimiteti CV detaliat in lb. engleza,diplome studii/calificare,carte identitate si o foto recenta corp intreg in tinuta corespunzatoare la almirom@buzau.ro. Tel/Fax: 0238716173,mob: 0721584097, 0768796726.

CERINTE

AVIZATA DE MIN.MUNCII cu nr 14/2003, PENTRU SELECTIA SI PLASAREA FORTEI DE MUNCA IN STRAINATATE