Personal curatenie Cipru - firma romaneasca

Kriss Consult

Job expirat

RESPONSABILITATI

Firma romaneasca avand sediul in orasul Paralimni din Cipru angajeaza personal feminin pentru curatenie in locuinte, birouri si dupa constructor.

CERINTE

- varsta 25-50 ani;
- seriozitate;
- fara probleme de sanatate.

BENEFICII OFERITE

- contract legal pe termen lung;
- salariu net lunar 600 euro pentru primele luni, cu posibilitate de crestere pe parcurs;
- cazarea asigurata de angajator ;
- asigurari sociale platite de angajator;
- program 8 ore/zi luni-vineri, sambata 4 ore; zile libere: duminica si sarbatorile legale.

Agentie specializata in Managementul resurselor umane, cu activitatea principala Selectia si plasarea fortei de munca. Promoveaza programe culturale pentru tineri in tarile Uniunii Europene, avand parteneriate cu agentii prestigiose din strainatate. Sprijina accesul pe piata europeana a fortei de munca, oferind servicii la cele mai inalte standarde.

Tel. 0332425741/ 0748563746