Ospatarite in Grecia si Cipru

Infomunca

Job expirat

RESPONSABILITATI

Recrutam urgent ospatarite pentru a munci la restaurant in Cipru sau Grecia. Salarul este intre 700 si 900 euro plus tips, se lucreaza 8-10 ore pe zi, 7 zile pe saptamana, in cazul in care se doreste zi libera salariul va fi mai mic cu 30 euro. Contractele de munca sunt pana in 31 octombrie cu plecare cat de repede.

CERINTE

Se accepta fete cu experienta minim 6 luni in ospatarie, cunoasterea limbii engleze nivel conversational, alte limbi reprezinta un avantaj. Se accepta cadidate cu varsta cuprinsa intre 20 si 30 de ani.

BENEFICII OFERITE

Angajatorul ofera cazare si masa gratuit.

Oferim locuri de munca in strainatate in diferite tari din Europa, in urmatoarele domenii: turism, agricultura, comert, constructii, IT, medicina si sanatate, asistenta sociala, etc. Suntem acreditati ITM si functionam in conformitate cu normele europene de recrutare si plasare a fortei de munca in strainatate.