Ospatarite, Cipru FARA COMISION!

Zizi Italian Bar Restaurant

Job expirat

RESPONSABILITATI

Promovarea produselor si serviciilor unitatii, preluarea comenzilor clientilor, servirea preparatelor culinare si a bauturilor, incasarea contravalorii serviciilor oferite, pregatirea locului de servire pentru o noua comanda, mentinerea unui mediu de munca sigur si curat, organizarea cadrului general de deschidere, desfasurare si inchidere a activitatii locului de servire.

CERINTE

Fete cu varste cuprinse intre 20-30 de ani
Aspect placut, experienta in domeniu.
Limba engleza, nivel conversational
Beneficii:
Salariul cuprins intre 600-700 de euro bazat pe experienta fiecaruia plus tips
Cazare asigurata
O masa pe zi
O zi libera pe saptamana
Orar de lucru in restaurant: intre orele 16:30-11:30 (ultima comanda)
Perioada de lucru cuprinsa intre 10 aprilie 2012- octombrie 2012

BENEFICII OFERITE

Perioada de lucru cuprinsa intre 10-15 aprilie 2012- octombrie 2012

DESCRIEREA FIRMEI

Zizi Italian Bar Restaurant, Ayia Napa, Cipru