Ospatarite

Infomunca

Job expirat

RESPONSABILITATI

Oferim contracte de munca pentru ospatarite care doresc sa munceasca in restaurante si cafe baruri din Cipru si Grecia. Salariul este de 600 - 650 euro net plus tips, se lucreaza 6 zile pe saptamana, 8 ore pe zi. Angajatorul ofera cazarea si 3 mese pe zi gratuit. Contractul de munca este pe 6 luni sau 1 an de zile si plecarea este imediata.

CERINTE

Candidatele trebuie sa cunoasca limba engleza nivel mediu, sa aiba minim 6 luni experienta ca si ospatarita. Se accepta ospatarite cu varsta cuprinsa intre 21 si 30 de ani.

BENEFICII OFERITE

- cazare si masa gratuit pe toata durata contractului de munca.

Oferim locuri de munca in strainatate in diferite tari din Europa, in urmatoarele domenii: turism, agricultura, comert, constructii, IT, medicina si sanatate, asistenta sociala, etc. Suntem acreditati ITM si functionam in conformitate cu normele europene de recrutare si plasare a fortei de munca in strainatate.