Ospatarita pentru Cipru ! Plecare rapida !

Banca de joburi

Job expirat

RESPONSABILITATI

Recrutam ospatarite pentru restaurant din Cipru. Responsabilitatile acestui post cuprind.
- oferirea meniului, preluarea comenzii, servirea clientilor, debarasarea mesei, mentinerea spatiului de servire la standarde de igiena, consilierea clientului in functie de preferintele culinare
Programul de lucru : 9 ore/zi, 6 zile/saptamana
Durata contractului de angajare : 6 luni

CERINTE

- personalitate buna
- atitudine buna fata de responsabilitatile zilnice, fata de colegi si fata de superiori
- dorinta de munca
- conformarea cu regulile interne
- Experienta in domeniu constituie avantaj.

BENEFICII OFERITE

-cazarea si masa platite de catre angajator
-fiind un job in domeniul turismului salariul poate fi marit cu ajutorul Tips-urilor care se castiga
- contract de munca legal
- asigurari sociale platite de angajtor

Banca de joburi este o companie de recrutare si plasare forta de munca in strainatate, acreditata de Ministerul Muncii, cu sediul in Brasov - ROMANIA, care ofera candidatilor sai cele mai atragatoare locuri de munca.