Ospatari,ospatarite si bucatari Cipru

AQUA MARINE BUSINESS SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Recrutam urgent ospatarite,ospatari ,cameriste si bucatari ptr.a lucra in hoteluri si restaurante din Cipru.

Locatii: Nicosia,Larnaka,Paphos,Protaras si Limassol.

Contracte de 6-9 luni cu posibilitatea de a fi prelungite.

Plecari urgente.

Oferta completa de joburi disponibile,cu imagini ale unora dintre locatii, o regasiti vizitind site-ul firmei noastre : www.aquajobscenter.ro (vezi Vacancies by country/Daily offer).

CERINTE

Experienta profesionala este un avantaj(ptr.bucatari obligatorie).

Cunoasterea limbii engleze la nivel mediu-avansat.

Varsta recomandata 21-30 ani ptr.ospatari/ospatarite,23-40 ani ptr.cameriste,bucatari si ajutori de bucatari.

BENEFICII OFERITE

Cazarea si masa asigurate gratuit de catre angajatori.

Asigurari sociale platite de catre angajatori.

Salarii motivante (plus tipsuri).

Agentie autorizata de consultanta,selectie si plasare forta de munca in strainatate.