Operator CNC

TjobsRecruit

Job expirat

RESPONSABILITATI

Pentru o companie importanta din Cipru cautam Operator CNC pe masina BIESSE ROVER C
Candidatii trebuie sa stie sa foloseasca freza si strung.
Sa taie si sa decupeze cu masina respectiva.
90% din activitate presupune decuparea cadrelor de usi la 45 de grade,

CERINTE

Transportul este suportat de angajat. Cazarea este asigurată de către angajator, dar candidatul trebuie să plătească chiria (180-200 euro). Orele de lucru sunt de la 07:00 la 17:00, de luni până sâmbătă. După ora 17:00 orele suplimentare vor fi plătite. 3 pauze: 1: 45 minute, 2: 20 minute și 3: 20 minute
Salar 1590 Euro

TJOBS is the international marketplace for Recruiters, providing qualified European employees for companies in the UK, France, Germany, The Netherlands and other European countries. Via our own database and a network of over 1.250 connected Recruiters, we can quickly respond to requests for hard-to-find profiles and for high-volume recruiting. TJOBS marketplace is part of Tjobs Holding BV in the Netherlands.