Oferte de munca in domeniul hotelier Grecia si Cipru

Infomunca

Job expirat

RESPONSABILITATI

Recrutam bucatari, ajutor bucatar, receptioneri, cameriste, cleanere, ospatari, barmani care doresc sa lucreze in restaurante si hoteluri din Cipru si Grecia. Contractele de munca sunt pe 6 luni cu posibilitate de prelungire sau pe 1 an de zile. Mai multe detalii pentru fiecare job in parte gasiti pe situl firmei www.infomunca.ro

CERINTE

Angajatorii doresc peroane care cunosc limba engleza nivel mediu si un minim de experienta in domeniu pentru care doreste sa aplice.

BENEFICII OFERITE

Angajatorii ofera cazare si masa gratuit la toate ofertele de munca. Angajatorii platesc asigurarile sociale si medicale pe toata durata contractului de munca.

Oferim locuri de munca in strainatate in diferite tari din Europa, in urmatoarele domenii: turism, agricultura, comert, constructii, IT, medicina si sanatate, asistenta sociala, etc. Suntem acreditati ITM si functionam in conformitate cu normele europene de recrutare si plasare a fortei de munca in strainatate.