muncitori in constructii

SC RENTACRED ALI SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Oferta este pentru dulgheri, rigipsari, zidari, fierari betonisti, faiantari, etc.
Vor munci pentru santiere din diverse tari:Cipru, Grecia, Franta(in Franta se va pleca in urma unui interviu, actele necesare se vor finaliza in max 2 luni).
Detalii privind conditiile de inscriere, acte necesare, costuri , gasiti pe site-ul companiei:www.rentacred.webs.com

CERINTE

Toti care aplica pentru aceste posturi trebuie sa cunoasca foarte bine meseria.Rigipsarii vor modela in rigips.Proba de lucru:se vor da 2 foi din rigips, care trebuie indoite, modelate in diverse forme.Proba de lucru nu se da in Romania, astfel incat cei care nu vor fi admisi se vor reintoarce pe cheltuiala lor.(Grecia)

BENEFICII OFERITE

La toate ofertele se asigura cazare.
In Grecia nu se asigura masa, insa angajatorul plateste drumul dus.
Salariile variaza intre 50euro/zi(Grecia) 40 euro/zi pentru calificati si 35 euro/zi pt.necalificati in Cipru.

Firma specializata in selectia si plasarea fortei de munca in tara si strainatate