MECANIC / ELECTRICIAN CAMIOANE - CONTRACT CIPRU - FARA TAXE

SC AS ALMIROM SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Almirom recruteaza pentru contracte in Cipru - fara taxe,fara comision nici inainte nici dupa angajare – Mecanic / Electrician camioane .Se cer : experienta in domeniu minim 3 ani,limba engleza avansat,permis de conducere,varste 25-40 ani.Se ofera contract 1 an,program de lucru 6 zile pe saptamana/8 ore pe zi,salariu lunar intre 800-1000 Euro in functie de experienta,concediu si asigurari platite de angajator. Pentru aplicatii trimiteti CV foarte detaliat in lb.engleza,diplome de studii,C.I.,eventuale recomandari,lucrari din portofoliu si o fotografie recenta ortostatica (in picioare)

CERINTE

BENEFICII OFERITE

AVIZATA DE MIN.MUNCII cu nr 14/2003, PENTRU SELECTIA SI PLASAREA FORTEI DE MUNCA IN STRAINATATE