LOCURI DE MUNCA IN TURISM

4 FUTURE SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Recrutam personal calificat pentru locuri de munca in hoteluri si restaurante din CIPRU.
Printre posturile oferite enumeram SUSHI CHEF, COOK, ASSISTANT COOK, KITCHEN CLEANER, WAITRESS (women), BARMAID (women), BETTING SHOP ASSISTANTS (women), RECEPTIONIST (women), CHAMBERMAIDS (women), HOSTESS/PR (women), BUTCHER, CARPENTER, MAINTENANCE etc. in orasele Ayia Napa, Protaras, Kakopetria, Nicosia, Arediou, Paralimni etc.

Costuri program:
- taxa inscriere in program 50 RON, nereturnabila
- comisionul de plecare 250 EURO - se plateste in momentul primirii contractului din partea angajatorului strain

CERINTE

Cerintele pentru inscriere:
- experienta si calificare in domeniu
- cunostinte de limba engleza
- cunostinte de limba engleza, germana, rusa pentru RECEPTIONIST, HOSTESS / PR
- varsta cuprinsa intre 20-35 de ani

BENEFICII OFERITE

Conditii de munca:
- salariul, cazarea, masa, contract de munca si asigurarile sociale asigurate de angajator
- program de lucru: 9 ore/zi, 6 zile/saptamana
- salariile sunt cuprinse intre 500 – 1100 EURO NET, in functie de post si experienta

Asteptam CV-urile si intrebarile d-voastra la adresa de e-mail alinaglavan@4future.ro sau la numerele de telefon 0256/292540, 0769/274919, 0743/039970.

DESCRIEREA FIRMEI

Resurse umane