Job-uri in turism-Grecia si Cipru

ACS EUROPE SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

ACS Europe selecteaza candidati si candidate in vederea angajarii in Grecia si Cipru pentru urmatoarele posturi:
-bucatar si ajutor bucatar
-brutar
-pizzer
-receptioner
-ospatarita/ospatar
-barmanita/barman
-camerista
-personal curatenie
-salvamar
-coafeza si cosmeticiana
-masseur
-animator
-bellboy

Acte necesare pentru dosar:
- CV in limba romana(se completeaza la sediul nostru);
- Carte de identitate;
- Fotografie corp intreg(tinuta decenta,pentru angajare);
- Diplome/Recomandari(in original)
- Cazier judiciar;
- Adeverinta de la medicul de familie cu mentiunea „clinic apt sanatos”;

Costuri totale program - 350 euro, din care:
- 10 Euro,taxa procesare dosar care se achita la depunerea actelor
- 340 Euro,taxa de mediere in care este inclus si biletul de transport, care se achita la semnarea contractului de munca

Brasov, Bdul Eroilor,nr.3A,intrarea C,birou M3 - Centrul de Afaceri Cristiana
Tel.0268420942,0727776030,0740216246
Email:bianca@acs-europe.ro
raul@acs-europe.ro
www.acs-europe.ro
Luni-Vineri, orele 10-18

CERINTE

-persoane cu varsta intre 18 si 40 ani
-cunostinte de limba engleza la nivel mediu
-experienta si diplomele/recomandarile constitue un avantaj dar nu sunt obligatorii pentru toate posturile

BENEFICII OFERITE

-contracte de munca incheiate pe perioada determinata pentru Grecia si posibilitate de prelungire a contractelor pentru Cipru.
-salarii intre 550-1000 euro net/luna, in functie de CV-ul dvs
-cazare si mese oferite gratuit de catre angajator
-asigurari medicale si sociale platite de angajator

Agentie de selectie si plasare forta de munca in strainatate