INTRETINATOR HOTEL - CONTRACT CIPRU

SC AS ALMIROM SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Almirom selecteaza pentru contract de munca in Cipru INTRETINATOR HOTEL. Se cer : experienta minim 3 ani in intretinere instalatii sanitare,electrice,amenajari interioare,limba greaca si engleza conversational, 25-40 ani. Se ofera contract 1 an,program 6 zile/saptamana,10 ore/zi,salariu net 700 Euro,cazarea si mancarea gratuite,asigurari si concediu platite.Pentru aplicatii trimiteti CV foarte detaliat in lb.engleza, diplome de studii,C.I.

CERINTE

BENEFICII OFERITE

AVIZATA DE MIN.MUNCII cu nr 14/2003, PENTRU SELECTIA SI PLASAREA FORTEI DE MUNCA IN STRAINATATE