INGINERI PROIECTANTI STRUCTURI METALICE

SC AS ALMIROM SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

INGINERI PROIECTANTI STRUCTURI METALICE – modelare structurala,detaliere,proiecte tehnice,documentatii utilizand programele STRUCAD si TEKLA. Se cer experienta 3 ani in domeniu,limba engleza avansat,permis de conducere B,varste 25-45 ani. Se ofera contract de munca in Nicosia, Cipru,perioada 1 an cu drept de prelungire,program 5 zile/40 ore saptamanal,salariu net lunar 1000 - 1300 Euro,asigurari sociale,medicale si concediu de odihna platite de angajator.Nu se percep taxe nici inainte nici dupa angajare.Pentru aplicatii trimiteti CV foarte detaliat in lb.engleza, diplome de studii,C.I.,eventuale recomandari,lucrari din portofoliu si o fotografie recenta ortostatica (in picioare)

CERINTE

BENEFICII OFERITE

AVIZATA DE MIN.MUNCII cu nr 14/2003, PENTRU SELECTIA SI PLASAREA FORTEI DE MUNCA IN STRAINATATE