INGINERI ELECTROMECANICI- CONTRACTE CIPRU -FARA TAXE

SC AS ALMIROM SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Almirom recruteaza fara taxe nici inainte nici dupa angajare,pentru contracte in Cipru Ingineri Electromecanici pentru reparatii si vanzari masini industriale de impachetat (automate si semiautomate) .Se cer experienta minim 3 ani in domeniu,limba engleza fluent,permis de conducere,varste 25-40 ani.Contract 6 luni cu prelungire nelimitata,program 5 zile/40 ore saptamanal,salariu net lunar 1200 Euro plus al-13-lea salariu,asigurari si concediu de odihna platite. Pentru aplicatii trimiteti CV foarte detaliat in lb.engleza,diplome de studii,C.I.

CERINTE

BENEFICII OFERITE

AVIZATA DE MIN.MUNCII cu nr 14/2003, PENTRU SELECTIA SI PLASAREA FORTEI DE MUNCA IN STRAINATATE