INGINER MECANIC - DIRECTOR DE PRODUCTIE - CONTRACT CIPRU

SC AS ALMIROM SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Almirom recruteaza pentru contracte in Cipru - Inginer Mecanic/ Director Productie – cu experienta in programare si operare CNC.Se cer cunostinte solide proiectare AutoCad,pregatirea tehnologica a productiei pana la produsul finit in domeniul constructiilor de aluminiu,limba engleza avansat,permis de conducere,varste 25-40 ani.Se ofera contract 1-3 ani,program de lucru 5 zile pe saptamana/8 ore pe zi,salariu net lunar 1290 Euro,ore suplimentare platite cu 10 Euro / ora,concediu si asigurari platite de angajator. Taxa de mediere este de 400 Euro .Pentru aplicatii trimiteti CV foarte detaliat in lb.engleza,diplome de studii,C.I.,eventuale recomandari,lucrari din portofoliu si o fotografie recenta ortostatica (in picioare)

CERINTE

BENEFICII OFERITE

AVIZATA DE MIN.MUNCII cu nr 14/2003, PENTRU SELECTIA SI PLASAREA FORTEI DE MUNCA IN STRAINATATE