INGINER MECANIC CNC / DIRECTOR PRODUCTIE - CONTRACT CIPRU

SC AS ALMIROM SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Almirom recruteaza pentru contracte in Cipru - Inginer Mecanic/ Director Productie – cu experienta in programare si operare CNC.Se cer cunostinte solide proiectare AutoCad,pregatirea tehnologica a productiei pana la produsul finit in domeniul constructiilor de aluminiu,limba engleza avansat,permis de conducere,varste 25-40 ani.Se ofera contract 1-3 ani,program de lucru 5 zile pe saptamana/8 ore pe zi,salariu net lunar 1290 Euro,ore suplimentare platite cu 10 Euro / ora,concediu si asigurari platite de angajator. Taxa de mediere este de 400 Euro .Pentru aplicatii trimiteti CV foarte detaliat in lb.engleza,diplome de studii,C.I

CERINTE

Almirom recruteaza pentru contracte in Cipru - Inginer Mecanic/ Director Productie – cu experienta in programare si operare CNC.Se cer cunostinte solide proiectare AutoCad,pregatirea tehnologica a productiei pana la produsul finit in domeniul constructiilor de aluminiu,limba engleza avansat,permis de conducere,varste 25-40 ani.Se ofera contract 1-3 ani,program de lucru 5 zile pe saptamana/8 ore pe zi,salariu net lunar 1290 Euro,ore suplimentare platite cu 10 Euro / ora,concediu si asigurari platite de angajator. Taxa de mediere este de 400 Euro .Pentru aplicatii trimiteti CV foarte detaliat in lb.engleza,diplome de studii,C.I.

BENEFICII OFERITE

AVIZATA DE MIN.MUNCII cu nr 14/2003, PENTRU SELECTIA SI PLASAREA FORTEI DE MUNCA IN STRAINATATE