infirmier si menajera pentru clinica in Cipru (cuplu)

SC RENTACRED ALI SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Sunt doua posturi care se adreseaza unui cuplu ce va fi selectat in functie de experienta in domeniu si a disponibilitatii de a munci in alte conditii decat in Romania.
Domnul trebuie sa fie calificat ca si asistent-infirmier, astfel incat sa aiba cunostinte de specialitate pentru a face injectii la bolnavi, fara a exista riscuri de accidente sau alt gen de probleme.
Doamna, va ocupa un post de menajera si se va ocupa de igienizarea clinicii.

CERINTE

-calificare in domeniu medical, nivel asistent-infirmier;
-seriozitate
-disponibilitate pentru a desfasura munca la standerde specifice UE;
-limba engleza la nivel mediu( ambii);
-lipsa antecedente penale.
Recomandarile de la locul de munca anterior vor constitui un avantaj.

BENEFICII OFERITE

Se asigura gratuit cazare.
Salariul va fi atfel: infirmierul va avea un salariu lunar de 800 euro net
Menajera va castiga net 600 euro pe luna
Programul de lucru: 9 re /zi, 6 zile/saptamana, o zi libera pe saptamana

Firma specializata in selectia si plasarea fortei de munca in tara si strainatate