Hotel de 5* din Cipru selecteaza KITCHEN ASSISTANT

BANCA DE JOBURI

Job expirat

RESPONSABILITATI

URGENt Hotel de 5* din Cipru selecteaza o fata pentru ajutor in bucatarie!

Responsabilitati:
- Perosna selectat trebuie sa ajute la spalarea si taierea legumelor;
- intretine bucataria restaurantului, echipamentele si ustensile in stare curata si ordonata;
- spala vasele (manual sau cu masini de spalat vase);
- precum si alte activitati cerute de catre angajator.

Program de lucru: 8-10ore/zi; 6 zile/saptamana

Durata contractului de angajare: Nedeterminat

SE OFERA:

- contract legal de munca pe perioada nedeterminata;
- salariul: 600 Euro/luna;
- cazare GRATUITA (in casuta de lemn);
- masa GRATUITA (2 mese/zi);
- asigurarile sociale sunt platite;
- plecare URGENTA.

CERINTE

- cunostinte de limba engleza la nivel minim de conversatie;
- persoana selectata trebuie sa fie muncitoare, rezistenta la munca si serioasa;

Studii minim necesare: Liceu
Experienta necesara: Fara experienta

Acte necesare pt. inscriere:
- CV in engleza (cv-ul se poate realiza pe site-ul nostru);
- o poza tip pasaport si o poza tip 9/13 la tinuta office;
- copii xerox: buletin, certificat nastere, certificat casatorie (daca e cazul), pasaport (daca aveti);
- cazier judiciar;
- adeverinta medicala de la medicul de familie, cu specificatia "clinic sanatos si apt de munca din punct de vedere psihic si fizic";
- copii xerox dupa toate diplomele de studii.

COSTUL PROGRAMULUI:

A) Taxa de procesare a dosarului : 300 RON – se plateste la inscrierea candidatului;

B) Taxa de mediere: 360 Euro- se plateste in momentul semnarii contractului de munca de la anagajatorul strain;

C) Biletul de avion.

BANCA DE JOBURI este o companie de recrutare si plasare personal in strainatate, acreditata de Ministerul Muncii inca din anul 2004, sub numarul 56.

Activitatile principale ale companiei sunt:
1. Medierea contractelor de munca in strainatate;
2. Servicii de consultanta cu privire la orientare si indrumare in cariera;
3. Intermedierea inregistrarii studentilor la diferite institutii de invatamant si la diferite cursuri de calificare in strainatate.
4. Servicii de consultanta cu privire la conditiile legale de penetrare pe piata muncii in diferite tari (cadrul legal de angajare, conditii de angajare, etc…).

Puteti gasi locuri de munca in tara si strainatate in orice domeniu doriti, accesand site-ul nostru www.bancadejoburi.ro .