FABRICA de dulciuri din LARNACA selecteaza CUPLURI!

Banca de joburi

Job expirat

RESPONSABILITATI

FABRICA de dulciuri (in principal din fructe) din CIPRU - Larnaca selecteaza URGENT MUNCITORI (cuplu).

Principalele responsabilitati:
- persoanele selectate vor curata fructele si vor face dulciurile (le vor gati);
- le vor ambala in sticle speciale si le vor pregati pentru a le vinde;
- de asemenea, vor culege fructele, si daca este necesar vor mentine plantatiile si vor planta copaci.

CERINTE

- se cere engleza la nivel minim incepator;
- nu se cere experienta;
- persoanele selectate trebuie sa aiba o atitudine buna, o personalitate placuta, sa fie muncitoare si sa fie intr-o forma fizica buna;
- se cere seriozitate.

BENEFICII OFERITE

e ofera:
- contract legal pe 12 luni cu posibilitate de prelungire;
- salariul: 600 EURO/luna (+ posibilitate de ore suplimenatre);
- cazarea GRATUITA (echipata complet);
- asigurarile sociale sunt platite de catre angajator.

Costul programului:
- 300 RON - Taxa de inscriere si procesare dosar.
- 360 EURO - Comision de mediere (se achita la semnarea contractului de munca).
- Biletul de avion.

Banca de joburi este o companie de recrutare si plasare forta de munca in strainatate, acreditata de Ministerul Muncii, cu sediul in Brasov - ROMANIA, care ofera candidatilor sai cele mai atragatoare locuri de munca.