ESTETICIENI - CONTRACTE CIPRU

SC AS ALMIROM SRL

02-08-2010 | EXPIRA LA 08-08-2010

Job expirat

RESPONSABILITATI

Almirom recruteaza pentru contracte in Cipru – Esteticieni, Stilisti,Coafeze,Manichiuriste/Pedichiuriste,Masseuri pentru saloane de infrumusetare si hoteluri din Cipru.Se cer experienta minim 3 ani in domeniu,limba engleza conversational,limba greaca avantaj,varste 25-40 ani.Salarizare intre 700 - 1200 Euro. almirom@buzau.ro. Tel/Fax: 0238716173,mob: 0721584097, 0768796726.


CERINTE

Almirom recruteaza pentru contracte in Cipru – Esteticieni, Stilisti,Coafeze,Manichiuriste/Pedichiuriste,Masseuri pentru saloane de infrumusetare si hoteluri din Cipru.Se cer experienta minim 3 ani in domeniu,limba engleza conversational,limba greaca avantaj,varste 25-40 ani.Salarizare intre 700 - 1200 Euro. almirom@buzau.ro. Tel/Fax: 0238716173,mob: 0721584097, 0768796726.


BENEFICII OFERITE

Almirom recruteaza pentru contracte in Cipru – Esteticieni, Stilisti,Coafeze,Manichiuriste/Pedichiuriste,Masseuri pentru saloane de infrumusetare si hoteluri din Cipru.Se cer experienta minim 3 ani in domeniu,limba engleza conversational,limba greaca avantaj,varste 25-40 ani.Salarizare intre 700 - 1200 Euro. almirom@buzau.ro. Tel/Fax: 0238716173,mob: 0721584097, 0768796726.


DESCRIEREA FIRMEI

AVIZATA DE MIN.MUNCII cu nr 14/2003, PENTRU SELECTIA SI PLASAREA FORTEI DE MUNCA IN STRAINATATE