dulgheri

SC RENTACRED ALI SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Se lucreaza pe santiere de constructii, in diferite localitati din Cipru.
Candidatii trebuie sa aiba experienta pe postul ofertat, sa cunoasca limba engleza la nivel incepator.
nu vor fi selectati tineri cu varsta sub 20 ani.
Contractul se incheie pentru o perioada initioala de 6 luni, putand a fi prelungit inca 6 luni.
|Program de lucru: 8-10 ore/zi, 6 zile pe saptamana.

CERINTE

-seriozitate
-experienta pe un post similar( daca solicitantul afirma ca are experienta si pricepere pentru postul pentru care aplica si se constata in tara unde va munci ca datele furnizare nu sunt reale, va fi repatriat pe propria cheltuiala)
-cunostinte minime de limba engleza
-stare de sanatate foarte buna
-lipsa antecedente penale

BENEFICII OFERITE

Angajatorul va asigura urmatorul tip de salarizare:
-in primele doua luni va plati 4 euro/ora-net;
-in urmatoarele luni, in functie de performante se poate ajunge la 6-7 euro/ora.
De asemenea se asigura cazare.
Angajatorul nu asigura masa si nu suporta costul transportului.
Asigurarile medicale si cele sociale sunt suportate de angajator

Firma specializata in selectia si plasarea fortei de munca in tara si strainatate