Contracte de munca in Grecia si Cipru

ACS EUROPE SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Selectam personal pentru locuri de munca in domeniul hotelier in Grecia si Cipru pentru urmatoarele posturi:
-bucatar si ajutor bucatar- femei si barbati(23-45 ani)
-ospatarite cu sau fara experienta- femei(20-35 ani)
-cameriste - femei(20-45 ani)
-personal curatenie restaurant - femei(22-40 ani)
Beneficii:
-Contracte de munca incheiate pe 6 si 12 luni
-salarii:
- 700-1.200 euro net/luna-pentru bucatari
- 650-700 euro net/luna +tipsuri,min 200 euro/luna-pentru ospatarite
- 600-650 euro net/luna-pentru cameriste si personal curatenie
-cazare si mese asigurate gratuit de catre angajator
-asigurari medicale si sociale platite de angajator
-program de lucru: 6-7 zile, 9-10 ore/zi

PERSOANELE ACCEPTATE DE CATRE ANGAJATOR,INCEP LUCRUL IN MAXIM O SAPTAMANA

Acte necesare inscriere:
-CV in limba engleza - http://www.acs-europe.ro/cv_european_engl.doc
-fotografie full body

AGENTIE DE SELECTIE SI PLASARE FORTA DE MUNCA ACREDITATA DE ITM BRASOV
Tel.0268420942, 0768100160, 0727776030, 0740216246
www.acs-europe.ro

CERINTE

-experienta in domeniu pentru bucatar si ajutor bucatar
-cunostinte de limba engleza la nivel mediu-conversational
-foarte mare seriozitate

Agentie de selectie si plasare forta de munca in strainatate