Contract de munca pentru cuplu-Cipru

ACS EUROPE SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Selectam urgent un cuplu pentru contract de munca intro benzinarie in Cipru.
Descrierea jobului:
-pentru barbat:sa stie sa schimbe uleiul la masina,sa spele masini, si sa umple rezervorul masinilor cu benzina/motorina.
-pentru femeie:sa faca curatenie,sa umple rezervorul masinilor cu benzina/motorina

Cuplul acceptat pleaca imediat la lucru

Acte necesare:
-CV in limba engleza
-fotografie corp intreg

Persoanele selectate vor fi contactate telefonic

AGENTIE DE SELECTIE SI PLASARE FORTA DE MUNCA ACREDITATA DE ITM BRASOV
Tel.0268420942, 0768100160, 0727776030, 0740216246
www.acs-europe.ro,email:job@acs-europe.ro

CERINTE

- cuplu cu varsta intre 35-38 ani
- cunostinte de limba engleza la nivel mediu

BENEFICII OFERITE

-contract incheiat pe un an de zile
-salariul de 650 euro net/luna pentru fiecare
-posibilitate tipsuri
-cazare asigurata gratuit
-bauturi nealcoolice si gustari asigurate gratuit
-program: 6 zile/sapt, de la 6 dimineata la 7 seara
-asigurari platite de angajator

Agentie de selectie si plasare forta de munca in strainatate