CONSTRUCTII,TRANSPORT, ALIMENTATIE PUBLICA, DIVERSE

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

OFERTA LOCURI DE MUNCA IN CIPRU

URGENT
- 15 cupluri RepublicaMoldova, tineri, 500euro (minim) + cazare + masa
- 10 tamplari mobila, 1000 euro (minim) + cazare
- 10 soferi profesionisti cu limba engleza(obligatoriu),salarizare peste 1200 euro+cazare
- 20 necalificati tineri cu limba engleza (obligatoriu)
- Trei menajere, 500 euro/ luna + cazare + 4 mese pe zi (la alegere) + bonusuri + 10 euro/sapt. pt. cartela tel.
CERINTE: seriozitate maxima, pana in 40 ani.
CONSTRUCTII
- Zidari, dulgheri, fierari - 1000 euro minim+ cazare
- Tamplari (mobile, aluminiu), instalatori, sudori (CO2), argon, electric-1000-1200 euro min.+ cazare
- Strungari, care sa stie si sudura-1000 euro min + cazare
- Electrician-1000-1200 euro min + cazare
- Necalificati - 900 min + cazare
TRANSPORT
- Soferi profesionisti , cu atestat (sa il aiba la ei)
- Soferi camioane, autobuze, autocare etc.tractoristi, excavatoristi.
- Tineri, categoria A, limba engleza nivel mediu, pentru delyvery pizza.
- Mecanic auto, masini straine
- Electrician auto, masini straine
Pentru toate posturile salariul este de 1000euro min+cazare

ALIMENTATIE PUBLICA
- Ospatarite , barwomen- 800euro+ tips+ cazare+ masa
- Bucatari- 1000euro+ cazare+masa, SEF-1200euro+cazare+ masa
- Ospatari- 1000euro+cazare+masa+tips
- Macelari- 1000euro min+cazare+masa
-Brutari, Patiseri (baieti+fete)- 900euro, minim+cazare
NOTA:Se cere limba engleza.

ALTELE
- Tineri + cupluri- spalatorie auto, benzinarie- 800euro min +tips + cazare
- Necalificati- 900euro+c azare
- Femei necalificate diferite servicii- 600euro+ cazare
- Asistente medicale(limba engleza) 700euro+ cazare+ masa

NOTA:
- FIRMA CIPRIOTA ISI REZERVA DREPTUL DE A SELECTA MUNCITORII
- FIRMA PLATESTE TRANSPORTUL ANGAJATILOR SELECTIV
- COMISIONUL SI TRANSPORTUL SE ACHITA DUPA 2LUNI DE LA ANGAJARE
- COMISIONUL FIRMEI CIPRIOTE ESTE DE 500 EURO
- CONTRAVALOAREA BILETULUI DE AVION ESTE DE 300 EURO
- CANDIDATII TREBUIE SA AIBA SUMA DE 200 EURO ASUPRA LOR PT.DIFERITE TAXE(CARTE MUNCA,PERMIS DE MUNCA,ALIEN CARD etc.)
- Dupa 3,6,12 luni ,salariile se renegociaza
- Dupa 12 luni la acelasi loc de munca ,se incaseaza al 13 salar
-Meseriasii sa aiba varsta pana in 45 ani,muncitorii pana in 35 ani

CERERI:
- Toti angajatii sa aiba asupra lor carte de identitate si pasaport
- Din bagajul ce il au,sa nu lipseasca lenjeria pt.pat

CONTACT FLORIN DIACONU TEL. + 35796345729
+ 35799928686

CERINTE

SERIOZITATE