COAFEZE - CONTRACTE CIPRU - FARA TAXE

SC AS ALMIROM SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Almirom recruteaza fara taxe,fara comision nici inainte nici dupa angajare COAFEZE pentru contracte de munca in Cipru la saloane de lux.Se cer experienta in domeniu (tuns,coafat,vopsit),limba engleza conversational,varste 20-35 ani.Contract 1 an,program de lucru 5 zile pe saptamana 10 ore pe zi,salariu net lunar 750 Euro plus tips (aproximativ 400-500 Euro).Pentru aplicatii trimiteti CV foarte detaliat in lb.engleza,diplome de studii,C.I.,eventuale recomandari si o fotografie recenta ortostatica (in picioare) la adresa de e-mail : almirom@buzau.ro. Relatii : Tel/Fax 0238716173,mob 0721584097, 0768796726.

CERINTE

BENEFICII OFERITE

AVIZATA DE MIN.MUNCII cu nr 14/2003, PENTRU SELECTIA SI PLASAREA FORTEI DE MUNCA IN STRAINATATE