Chelneri in regim urgent

S.C. VALE PROV STAFF S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Agenţia Vale's Staff HR Services recrutează personal calificat şi necalificat în industria hotelieră cu un portofoliu impresionant de clienţi activi şi colaborări de succes.

Poziţie : Chelneri
Locuri : 5
Locaţie : Cipru, Pernera
Restaurant:
Durata : 28.03.2017 - 15.11.2017 (cu posibilitatea de a muncii toata luna noiembrie)

Salarizarea
Cu o zi libera /saptamana : 750 - 800 EUR NET
Fara ziua libera /saptamana: 850 - 900 EUR NET
Dupa prima luna aveti posibilitatea sa vii se adauge inca 50 EUR in plus la salariu.
Bacsisul in aceasta unitate este cuprins intre 300-800 EUR /luna in functie de calitatea serviciilor dumneavoastra.

Se asigura în mod gratuit de către Angajator
✔ Mâncare gratuită
✔ Asigurările sociale sunt achitate/suportate de către Angajator
✔ 9 ore de muncă zilnice (includ pauzele de masă)
✔ Orele suplimentare plătite
✔ Servicii medicale gratuite pe tot teritoriul Ciprului
✔ Trainning gratuit şi plătit
✔ De muncă pe toată perioada anului
✔ Dreptul la şomaj

Cu drag,
Echipa Vale's Staff HR Services
Un sprijin eficient, de succes dar şi un partener de încredere!

CERINTE

CERINŢE
Limba Engleză sau Greacă: nivel minim (înţelegerea cuvintelor uzuale);
Vârstă: 24 - 45

BENEFICII OFERITE

- bonus ore suplimentare
- bonus satisfacere clienti
- bonusuri la finalizarea contractului

S.C Vale Prov Staff S.R.L este o agenție de recrutare și plasare a forței de muncă în străinătate. Un sprijin eficient, de succes dar și un partener de încredere!