cameristi, ingrijitoare persoane varstnice, menaj, muncitori calificati si necalificati pentru constructii si agricultura,soferi, electricieni,tamplari, sudori, etc

SC RENTACRED ALI SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

SC RENTACRED ALI SRL, firma specializata in recrutare de personal si managementul resurselor umane, selecteaza in vederea repartizarii la diverse locuri de munca din strainatate, personal calificat si necalificat.
Meserii cautate:
-ospatarite
-muncitori in constructii
-muncitori in agricultura
-soferi
-menajere
-ingrijitori persoane varstnice
-sudori argon, inox, co2, mig-mag
-macelari calificati
-mecanici utilaj greu
-tehnician IT
-muncitori tipografie.
Va rugam ca la depunerea CV-ului sa specificati pozitia pentru care aplicati si tarile pentru care optati.
Detalii privind conditiile de aplicare, inscriere, detaliile posturilor, costuri gasiti pe site-ul companiei:www.rentacred.webs.com

CERINTE

-seriozitate
-pentru locurile de munca unde se cer calificari:o buna cunoastere a meseriei, experienta
-disponibilitate de a lucra in mediu multicultural
-adaptabilitate la conditiile de munca si cerintele angajatorilor straini
-stare de sanatate buna
-rezistenta fizica, rezistenta la stress;
-cunoasterea limbii engleze, cel putin la nivel bazic pentru profesiile unde se lucreaza cu publicul:ospatari, barmani, camaristi, ingrijitori persoane varstnice.
-lipsa antecedente penale.

BENEFICII OFERITE

Modalitate de inscriere la program, interviu:
-inscriere in baza de date;
-completare dosar de personal
-preselectie(interviu)
-plecare propriu-zisa(in urma acceptului angajatorului).
Plecarile pot fi rapide, sau programate la un interval de timp care nu depaseste uzual 2 luni.

Firma specializata in selectia si plasarea fortei de munca in tara si strainatate