Cameriste Grecia si Cipru

Infomunca

Job expirat

RESPONSABILITATI

Recrutam cameriste pentru hoteluri de 4 si 5 stele din Cipru si Grecia. Salariile sunt intre 500 si 600 euro net cu cazare si 3 mese pe zi oferite gratuit de catre angajatori. Programul de munca este de 8-9 ore pe zi, 6 zile pe saptamana. Se poate lucra si ore suplimentare care acestea se vor plati separat. Contractul de munca este pana in 31.octombrie.2012, cu plecare cat de repede. Detalii la tel. 0769/848420

CERINTE

Se cere:
- cunoasterea limbii engleza la nivel conversational
- experienta anterioara reprezinta un avantaj
- varsta cuprinsa intre 20 si 50 de ani

Oferim locuri de munca in strainatate in diferite tari din Europa, in urmatoarele domenii: turism, agricultura, comert, constructii, IT, medicina si sanatate, asistenta sociala, etc. Suntem acreditati ITM si functionam in conformitate cu normele europene de recrutare si plasare a fortei de munca in strainatate.