Bucatari CIpru - cazare & mese gratuite, salarii 1000 -1500 euro - fara comision.

Head-Hunting

Job expirat

RESPONSABILITATI

Head-Hunting cauta bucatari pentru un restaurant din Aya Napa, Cipru: sous chef, chef de partie,ajutor bucatar.

Oferta:
- salariu net intre 1000 - 1500 euro, in functie de experienta,
- cazare si mese gratuite,
- asigurare medicala.

Exista posibilitatea prelungirii contractului la sfarsitul sezonului.

NU SE PLATESTE NICI UN FEL DE COMISION SAU TAXA!
Nici inainte de plecare si nici ulterior.

Toate interviurile se vor tine pe Skype, cu camera web, nu trebuie sa va deplasati la sediul firmei.

CERINTE

- minim 2 ani experienta ca bucatar sef de schimb/ bucatar /ajutor bucatar.
- limba engleza sau greaca la nivel mediu,
- disponibilitate de a pleca imediat.

Va rugam sa trimiteti CV cu fotografie prin e-mail la: office@head-hunting.ro
Telefon: 0723.188550.

Firma de recrutare personal acreditata pentru angajari in tara si strainatate.