Bucatari, chelnerite/chelneri, cameriste in Cipru

Vector Consulting Group

Job expirat

RESPONSABILITATI

SEZONUL TURISTIC INCEPE IN CIPRU IN APRILIE-MAI : Contractele se incheie pana la sfarsitul lunii Noiembrie, pentru toate joburile din industria turismului.

3. Restaurante, Hoteluri si Snack-Baruri: In industria turismului sunt vacante joburile (peste 200):
- Chef assistant - Bucatar ( 400-600 euro )
- Kitchen assistant/cleaner - ( 400-600 euro )
- Waitress / Waiter - Chelnerita / Chelner ( 400-600 euro + tips )
- Room maid - Camerista ( 300-500 euro )

CERINTE

- Engleza necesara (nu este necesara in cazul pozitiei de camerista)
- Experienta este necesara (mai putin pentru cameriste)
- varsta preferabil pana in 40 de ani ( 45 maxim )
- conditie fizica buna si personalitate placuta

BENEFICII OFERITE

- salariile nete lunare sunt trecute in dreptul fiecarei pozitii
- cazarea si masa sunt asigurate de angajator
- nu sunt zile libere
- contracte pe 6-8 luni

Vector Consulting Group este o agentie specializata, inregistrata la Inspectoratul de Munca Bucuresti conform Legii 156/2000, privind protectia cetatenilor romani care lucreaza in strainatate. Agentia are o vasta experienta in cadrul Programului Au PAir si colaboreaza cu mai multe agentii Au Pair din strainatate: Marea Britanie, Olanda, Belgia, Germania.
Programul Au Pair este un program international de schimburi culturale, care ofera tinerilor oportunitatea de a intra in contact cu o noua cultura, de a-si imbunatati cunostintele unei limbi straine, de a-si face noi prieteni si nu in ultimul rand posibilitatea de a-si imbunatati situatia financiara.