Bucatari / Bucatar sushi / Brutari / Ajutor bucatar / Personal curatenie / Ospatari(te) / Barmani / Cameriste / Receptioneri / Animator(e) / Coregraf animatori / Dj buddha bar music / Bodyguards / Personal spa / Gradinari

ForumConsult

Job expirat

RESPONSABILITATI

Selectam persoane pentru activitati in domeniul hotelier in strainatate. Ofertele de munca vin din Grecia si Cipru.

POSTURILE spre care va puteti orienta astazi sunt:
1. Bucatari
2. Bucatar sushi
3. Brutari
4. Ajutor bucatar
5. Personal curatenie
6. Ospatari(te)
7. Barmani
8. Cameriste
9. Receptioneri
10. Animator(e)
11. Coregraf animatori
12. Dj buddha bar music
13. Bodyguards
14. Personal spa
15. Gradinari

CERINTE

Conditii de participare:
- experienta minima (un sezon pentru postul dorit)
- sanatate si putere de munca (varsta intre 20 - 45 ani)
- cunostinte de lb. engleza (nivel conversational bun)
- limba greaca (reprezinta un avantaj)

BENEFICII OFERITE

- contract de munca pe perioada minim 6 luni - 12 luni
- salarii cuprinse intre: 500-1.000 euro (difera functie de postul ocupat)
- cazare si masa oferite gratuit de angajator

FORUM CONSULT RO este o companie specializata in servicii de resurse umane si afaceri.