Bucatar grill

Infomunca

Job expirat

RESPONSABILITATI

SC Infomunca SRL recruteaza baieti pentru postul de bucatar in Cipru.
Programul de lucru este de 8-10 ore/zi, 6 zile/saptamana.
Salariul este cuprins intre 700-800 euro.
Cazarea si masa sunt asigurate de angajator.
Contractul de munca este valabil pe o perioada de 6 luni.

CERINTE

Limba engleza nivel minim conversational.
Experienta in domeniu minim 3-6 luni.
Seriozitate la locul de munca si orientare catre indeplinirea responsabilitatilor trasate de angajator.
Respectarea normelor de igiena si siguranta a muncii impuse de angajator.

BENEFICII OFERITE

Cazarea si masa sunt platite de angajator.

Oferim locuri de munca in strainatate in diferite tari din Europa, in urmatoarele domenii: turism, agricultura, comert, constructii, IT, medicina si sanatate, asistenta sociala, etc. Suntem acreditati ITM si functionam in conformitate cu normele europene de recrutare si plasare a fortei de munca in strainatate.