BUCATAR / BUCATAR SEF - MAREA BRITANIE - RESTAURANTE

EUROLIFE CONSULTING

Job expirat

RESPONSABILITATI

Locatia: Durata contractului:minim 12 luni
Timp de lucru: 8-10 ore/zi, 6 zile pe saptamana

Cazarea este este asigurata de catre angajator/hotel, in incinta hotelului sau in
apartamente situate in apropierea hotelului. Asigurarea medicala este platita de catre angajator pentru toata perioada
derularii contractului.
Biletul de avion este platit individual de catre fiecare angajat.

CERINTE

- Engleza nivel mediu sau avansat.
- Sa aiba cunostinte privind prepararea mancarurilor din gastronomia
Europeana/Internationala (aperitive, salate, feluri principale, supe, sosuri)
- Sa aiba experienta anterioara ca bucatar in hoteluri sau restaurante
- Sa fie flexibil/a in ceea ce priveste timpul de lucru (se lucreaza si in ture)
- Trebuie sa cunoasca foarte bina si sa respecte regulile de igiena in bucatarie
- Sa aiba abilitati de lucru in echipa

BENEFICII OFERITE

Concediu anual de 4 saptamani
Cazare si masa oferite de catre angajator
Salarizare de minim 12.000 Lire Sterline / An NET.

Agentie de selectie si plasare forta de munca pe plan intern si international, acreditata de ITM .

Cei care aplica pentru aceste posturi vor primi raspuns in cel mai scurt timp iar candidatii compatibili vor fi programati la interviu in Bucuresti.

Ne puteti contacta si dumneavoastra la:

Tel:0213108369; 0722925341

sau email :
contact@eurolife-consulting.ro ;